Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 3-4 klasių mokinių ekskursija į Vilnių

3-4 klasių mokinių ekskursija į Vilnių

Ekskursija į Vilnių

Vykdydami projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“, 20 mokinių iš 3-4 klasių rugsėjo 28 dieną džiūgavo važiuodami į Vilnių. Lietuvos aklųjų bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Menas už regėjimo ribų“. Mokiniai susipažino su meno neregiams ypatumais ir subtilybėmis. Praktinio užsiėmimo metu pradinukai kūrė piešinius – atvirukus, kurie teikia informacijos ir nematančiam žmogui. Vaikai bandė užsimerkus apčiupinėti draugo iš įvairių formų ir medžiagų padarytus atvirukus, spėjo, kas pavaizduota, bandė papasakoti. Mokiniai sužinojo apie  tarptautinę baltosios lazdelės dieną, Brailio raštą, šiuolaikinės kompiuterinės technikos pagalbą akliesiems skaitant ir bendraujant; suvokė, kad aplinka turėtų būti pritaikyta visiems.

Vaikai glaustai susipažino su Vilniaus istorija, senamiesčiu ir naujausiais šiuolaikiniais statiniais.

Mokinius lydėjo mokytojos Sonata Daugelienė ir Aušrinė Stonienė.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …