Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 2D KLASĖ – PLAUKIMO PROJEKTO DALYVIAI

2D KLASĖ – PLAUKIMO PROJEKTO DALYVIAI

Medelyno progimnazijos 2d klasės mokiniai dalyvavo Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ mokymo plaukti projekte „Mokyklinio amžiaus vaikų mokymas plaukti ir plaukimo įgūdžių lavinimas“  rugsėjo – gruodžio mėn. Kiekvieną penktadienį antrokus plaukti mokė Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ kvalifikuotas treneris Dmitrijus. Belovas. Antrokai buvo pratinami nebijoti vandens, saugiai elgtis jame, įgyti plaukimo įgūdžių.

Baigę šią programą, plaukimo įgūdžius antrokai pademonstravo perplaukdami 25 m baseiną su viena pagalbine priemone. Net keturi vaikai išmoko laisvai plaukti ir nardyti. Projekto pabaigoje vaikų mokymai buvo įvertinti jų gebėjimus įrodančiais pažymėjimais. Mažieji plaukikai patyrė nemažai teigiamų emocijų vandenyje, išugdė gyvybiškai svarbius ir reikalingus plaukimo įgūdžius; grūdino ir stiprino sveikatą.

Klasės tėveliai padėjo organizuoti pavėžėjimą į baseiną. Nors išmokti plaukti niekada nevėlu, geriausia plaukimo pagrindus įgyti kuo anksčiau. Profesionalus treneris ne tik išmoko vaikus plaukti, bet ir tą daryti išmoko taisyklingai.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …