Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 2c klasės mokiniai Žaliūkių malūno sodyboje sužinojo kaip kepama duonelė

2c klasės mokiniai Žaliūkių malūno sodyboje sužinojo kaip kepama duonelė

2013 – 03 – 21 2c klasės mokiniai vyko į Žaliūkų malūnininko sodybą, kurioje šventiškai nusiteikusi pasitiko ,,gaspadinė”- juk bus kepama naminė duonelė. Susėdę prie karščiu alsuojančios krosnies, vaikai klausėsi pasakojimo apie sunkų duonos kelią nuo sėjos iki balta staltiese užtiesto stalo , sužinojo duonos kepimo paslapčių, ritualų. Po to patys iš mažo gabalėlio darė kepaliukus ( pagrandukus, varneles), kepė ir ragavo. Antrokai suprato ir pajuto, kokias paslaptis ir galias slepia šis mažas duonos kepalėlis.

Klasės mokytoja Laimutė Račkauskienė

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …