Svarbi informacija !
2c klasės mokiniai, spalio 19d. vyko į ekskursiją „Pažink Telšius“

2c klasės mokiniai, spalio 19d. vyko į ekskursiją „Pažink Telšius“

Mes, 2c klasės mokiniai, spalio 19d. vykome į ekskursiją „Pažink Telšius“. Aplankėme Telšių muziejų „Alka“, kuriame vyko edukacinis užsiėmimas „Paslaptys popieriuje“. Susipažinome su popieriaus atsiradimo istorija, vandenženkliais, kriptografija, polindromais. Rašėme įvairius žodžius atbuline tvarka. Įdomi buvo kelionė po Telšių miestą – susipažinome su mažąja architektūra, vaikščiojome Masčio ežero pakrante, užsukome ir į ledainę paskanauti  ledų.  Aplankėme  Žemaitijos kaimo muziejų. Grįždami į Šiaulius užsukome į Žvėrinčių, kuriame gyvena apuokai, lūšys,vilkai, muflonai, danieliai. Mums labai patiko ši kelionė.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top