Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 2c klasė ŠPRC technologijų skyriuje siuvimo dirbtuvėse

2c klasė ŠPRC technologijų skyriuje siuvimo dirbtuvėse

2014-02-26 2c klasės mokiniai išskubėjo į ŠPRC technologijų skyrių, į praktinio mokymo didžiąsias siuvimo dirbtuves. Mokinukus pasitiko technologijų mokytoja ir jos pagalbininkės. Vaikai apžiūrėjo dirbtuves, matė, kaip veikia įvairios siuvimo mašinos, sužinojo kam reikalingas siuvimo manekenas, kaip dirba siuvėjos. Antrokai  puošė sagutėmis žaisliukus, kuriuos jiems pasiuvo ŠPRC mokinės. Vaikams ši išvyka labai patiko. Puiku, kad antrokai dalyvauja projekte “OPA”.Dėkoju į kelionę palydėjusiems vaikų tėveliams.

Mokytoja Snieguolė.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …