Svarbi informacija !

Daily Archives: 2018-11-03

Trečių klasių mokinių viktorina “Rudens taku”

dav

Šių metų spalio 24 dieną  3 a klasės mokinė Marta Varnaitė (mokytoja Snieguolė Gedminienė), 3b klasės mokinės Urtė ir Augustė Riukaitės (mokytoja Laimutė Adamonienė) dalyvavo miesto trečių klasių mokinių viktorinoje “Rudens taku”. Mergaitės atliko įvairias kūrybines užduotis, dirbo komandose, išradingai atsakinėjo į pateiktus klausimus.Ši patirtis trečiokėms patiko, jos ne tik pademonstravo savo žinias, tačiau įgavo ir naujų žinių apie rudenėlį. Skaityti toliau »

4D klasės kelionė į ŠPRC

20181024_095415

4D KLASĖS MOKINIAI DALIJASI ĮSPŪDŽIAIS Edukacinė programa „Komiksai“ Aš su 4d klase buvome Šiaulių profesinio rengimo centre, komiksų kūrimo vietoje. Mus leido patiems kurti komiksus. Kurdami naudojomės kompiuteriais. Pirmiausia parinkome foną, tada veikėjus, sugalvojome tekstą. Mums padėjo centro darbuotoja. Vieni mokiniai darė komiksus apie Heloviną, kiti kūrė nuotykius. Aš su klasės draugu turėjome dalintis vienu kompiuteriu ir sukūrėme komiksą apie ... Skaityti toliau »

Scroll To Top