Svarbi informacija !

Daily Archives: 2018-06-11

Create to learn, learn to create. Vida Dubickienė. Gražina Pulmickienė. Šiaulių Medelyno progimnazija

Medelyno mokykla logotipas2

“CREATE TO LEARN, LEARN TO CREATE” To develop the creativity, confidence and the self-esteem of students in classes we use the theater method. Starting with the first graders, we include interactive games during non-formal activities. We noticed that the students who play improvisation games are experiencing the joy of creativity and become relaxed, also overcome their fears and awaken the ... Skaityti toliau »

Birželio 7 dieną mokykloje vyko SVEIKATIADOS DIENA

IMG_7722

Medelyno progimnazijos mokiniams ir mokytojams prailgėję mokslo metai – ne bėda, nes jie puikiai žino ir geba paįvairinti įprastą mokyklos rutiną. Susirinkę į pirmąją pamoką pas savo klasės vadovus, 5-8 klasių mokiniai turėjo prevencinės alkoholio ir narkotikų vartojimo programos „Gyvai“ užsiėmimus. Vėliau visi rinkosi į aktų salę, kur išgirdo patarimų kaip saugiai  elgtis vasaros atostogų metu, ko vengti ir kur ... Skaityti toliau »

Tarptautinio projekto Erasmus+ “My Little Europe“ vizitas Portugalijoje

32587464_1870142509682817_6634070914206007296_n

Tarptautinio projekto Erasmus+ “My Little Europe“  vizitas Portugalijoje 2018 m. gegužės 13-17 dienomis vyko paskutinis, šeštasis tarptautinio Erasmus+ “My Little Europe” (Mano mažoji Europa) projekto susitikimas saulėtoje Portugalijoje. Į susitikimą vyko Medelyno progimnazijos direktorė Ingrida Mazrimienė, muzikos mokytoja Sonata Daugėlienė ir anglų k. mokytoja Dalia Česnauskienė.  Susitikimo metu pedagogai iš Ispanijos, Makedonijos, Bulgarijos, Lenkijos ir Lietuvos aptarė projekto veiklas, pasidžiaugė  ... Skaityti toliau »

Scroll To Top