Svarbi informacija !

Daily Archives: 2018-06-05

Combination of thinking maps and ICT enhances learning results. Giedra Aliulienė. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija

Medelyno mokykla logotipas2

“Combination of thinking maps and ICT enhances learning results” Every teacher is trying to find the ways how to encourage their pupils to learn. Our gymnasium has been  implementing Thinking School approaches for over 4 years and at the same putting huge emphasis  on the use of  ICT. This presentation shows fragments of the  lesson in the I(9) class. Students ... Skaityti toliau »

UAB „Toksika“ edukacinė paskaita apie pavojingąsias atliekas

1234 (2)

2018 m. birželio 4 d. Medelyno progimnazijoje lankėsi UAB „Toksika“ chemijos laboratorijos vedėja Rita Paukštė ir 8 klasės mokiniams papasakojo apie įmonę UAB „Toksika“, joje dirbančių žmonių profesijas. Edukacinės paskaitos metu pristatė bendrovės atliekamas paslaugas ir papasakojo apie pavojingų atliekų rūšiavimą ir naikinimą. Po edukacinės paskaitos bendrovė iš mokyklos surinko pavojingąsias atliekas specialiuoju transportu, užtikrindama saugų ir operatyvų jų išvežimą. ... Skaityti toliau »

Scroll To Top