Svarbi informacija !

Daily Archives: 2018-05-17

Po Anykščių krašto lobius pasižvalgius…

20180516_142443

Gegužės 16d. – trečiadienį  Medelyno progimnazijos antrokai ir ketvirtokai susiruošė į pažintinę kelionę autobusu po Anykščių kraštą.  Kelionės tikslas  – pamatyti, patirti, pažinti ir papramogauti. Lydimi mokytojų Vidos, Reginos ir tėvelių pažintį pradėjome nuo Anykščių regiono lankytojų centro ekspozicijos, kuri kvietė pakeliauti po Anykščių regioninį parką ir aplankyti įdomiausias gamtos ir kultūros vertybes! Regioninis parkas įkurtas 1992 metais. Puntuko akmuo ... Skaityti toliau »

5-ųjų klasių mokinių anglų kalbos konkursas “Spelling Bee“ („Pasakyk paraidžiui“)

cof

Sveikiname 5a klasės mokinę Emiliją Liutikaitę (ruošė mokytoja Inga Balčiūnienė) užėmusią I VIETĄ Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-ųjų klasių mokinių anglų kalbos “Spelling Bee“ („Pasakyk paraidžiui“) konkurse, kuris įvyko gegužės 16d. Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Nugalėtojai įteiktas diplomas, bei konkurso rėmėjo – JAV ambasados Lietuvoje, prizas. Taip pat džiaugiamės puikiai pasirodžiusia 5a klasės mokine Kamile Žalyte (ruošė mokytoja Monika ... Skaityti toliau »

Scroll To Top