Svarbi informacija !

Daily Archives: 2018-04-25

Salės futbolo 5×5 varžybos

dav

Šiaulių Medelyno progimnazijos futbolo komanda dalyvavo Simono Daukanto ir Stasio Šalkauskio gimnazijų salės futbolo 5×5 varžybose. Po atkaklių kovų futbolo aikštelėje mūsų komanda iškovojo pirmąsias vietas. Skaityti toliau »

Patyriminio ugdymo diena (STEAM) 3c klasėje

20180419_091434

Balandžio 19 d., ketvirtadienį, 3c klasės mokiniai vyko į Povilo Višinskio bibliotekos filialo Komiksų kambarį, kur mokėsi kurti komiksus. Edukacijos metu vaikai prisiminė skaitytas komiksų knygas, herojus. Sužinojo, kad komiksai gali būti ir rimti, ką reiškia įvairiomis linijomis  apibrėžti  veikėjų žodžiai. Patys sukūrė komiksą apie save- superherojų, kuris turi dvi teigiamas ir 1 neigiamą savybę. Skaityti toliau »

Respublikinė mokinių konferencija „ŠIMTMEČIO LIETUVA“.

20180420_100414

Balandžio 20 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko respublikinė mokinių konferencija „ŠIMTMEČIO LIETUVA“. 2b klasės mokiniai Neilas Petkus ir Radvilas Javtokas parengė pranešimą „Kaip mes šventėme Lietuvos gimtadienį“. Vaikai papasakojo apie įvairias kartu su mokytoja vykdytas veiklas, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Ir žinoma, pasidalino įspūdžiais iš Lietuvos prezidentės apdovanojimų už gerą darbą Šiaulių miesto Savarankiško gyvenimo namų seneliams. Pranešimo pabaigoje visiems ... Skaityti toliau »

Scroll To Top