Svarbi informacija !

Daily Archives: 2018-04-23

„PAŽINTI, IŠMOKTI, TYRINĖTI, ĮSIDĖMĖTI“

IMG_8910

Šiaulių Medelyno progimnazijos priešmokyklinio ugdymo pedagogė Edita Baranauskienė, Medelyno progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, fizikos mokytoja Nijolė Budraitenė, chemijos, biologijos mokytoja Stefanija Bagdonaitė  vykdė projektą ” Pažinti, išmokti, tyrinėti, įsidėmėti “. Projekto tikslas – skatinti vaikus tyrinėti ir eksperimentuoti, siekiant patenkinti smalsumą, norą pažinti ir suvokti naujas situacijas, ugdyti loginį mąstymą, reakciją, susikaupimą, dėmesio išlaikymą, patirties kaupimą. Užsiėmimo metu mažieji tyrinėtojai ... Skaityti toliau »

4-okų anglų kalbos renginys „In the land of English“ („Anglų kalbos šalyje“)

anglu (4)

„Sandoros” progimnazijoje vyko 4-okų anglų kalbos renginys „In the land of English“ („Anglų kalbos šalyje“). Nuotaikingai keliauti po anglų kalbos šalį ir įveikti šešias skirtingas užduotis pasiryžo net 12 komandų iš 11 skirtingų Šiaulių apskrities mokyklų. Renginio dalyviai sprendė kryžiažodžius, žaidė, šoko, vaidino… Netrūko ir atkaklios kovos, nes mokiniai konkuravo tarpusavyje atlikdami interaktyvias užduotis ant „Sandoros“ progimnazijos išmaniųjų grindų. Visas ... Skaityti toliau »

Sveikiname Medelyno progimnazijos 4-okų komandą laimėjus I vietą

image-0-02-04-a13da81a26dbb185d72bceffeac56cc2bf42ca4ce54c1af01db54669ca03528f-V

Sveikiname  Medelyno progimnazijos 4-okų komandą laimėjus  I vietą  Medelyno progimnazijoje vykusiame Šiaulių miesto  4-tų klasių mokinių anglų kalbos konkurse „1 2 3 – English is Fun to me“. Konkurse dalyvavo penkių Šiaulių miesto mokyklų komandos. Mokinius ruošė mokytoja Iraida Rostovskienė. Skaityti toliau »

Scroll To Top