Svarbi informacija !

Daily Archives: 2018-04-12

TARPTAUTINĖ JAUNŲJŲ TYRĖJŲ MOKSLINĖ KONFERENCIJA

IMG_0396 (2)

2018 m. balandžio 11 dieną  Šiaulių Universitete  vyko tarptautinė Jaunųjų  tyrėjų mokslinė  konferencija „Ekonomikos, verslo ir viešosios vadybos aktualijos“, skirta  Lietuvos 100-mečiui, kurioje dalyvavo mūsų progimnazijos mokinės, gamtos mokytojos Stefanija Bagdonaitė ir Nijolė Budraitienė.  7b  klasės mokinės Gabrielė Vainauskaitė ir Odeta Šidlauskaitė pristatė parengtą pranešimą „Rūšiuoju atliekas – gyvenu švariai, tvarkingai, sveikai “. Plačiau apie konferenciją skaitykite Šiaulių miesto savivaldybės ... Skaityti toliau »

Profesinio veiklinimo užsiėmimas 3c klasėje

20180323_105457

Profesinio veiklinimo užsiėmimas 3c klasėje Džiugu, kad mokinių tėveliai atranda laiko vaikams pristatyti savo profesiją. Smiltės mama Raimonda ėmėsi šio iniciatyvos. 3 c klasės mokiniams ji papasakojo ne tik apie savo, bendrosios praktikos slaugytojos darbą, bet ir kaip suteikti pirmąją pagalbą sau ir kitiems susižeidus, užspringus, sušalus ar perkaitus saulėje. Ant atsinešto manekeno ji  parodė ir pamokė, kaip daryti dirbtinį ... Skaityti toliau »

Scroll To Top