2018 metų rugsėjo 26 dieną Rėkyvos progimnazijoje vyko Šiaulių regiono pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija “Gamta ir vaikas“.

Konferencijoje pranešimus pristatė 3a klasės mokinė Meda Veriankaitė (mokytoja Snieguolė Gedminienė), 3b klasės mokinė Adrija Bračaitė (mokytoja Laimutė Adamonienė) ir 4 a klasės mokinės Rugilė Každailevičiūtė ir Aurėja Tefelytė (mokytoja Laimutė Račkauskienė).

Konferencijoje mokytojai dalyvavo apskrito stalo diskusijoje, o mokiniams vyko edukaciniai užsiėmimai.

2018 metų spalio 1 dieną Medelyno progimnazijos 3a,3b,4a klasių mokiniai susirinko į mini konferenciją.  3a klasės mokinė Meda Veriankaitė skaitė pranešimą „Ne(ti) kėti atradimai gamtoje“. 3b klasės mokinė Adrija Bračaitė pristatė pranešimą „Pažinimo takeliu“. 4a klasės mokinės  Rugilė Každailevičiūtė ir Aurėja Tefelytė  skaitė pranešimą „Pėsčias einu –aplinką stebiu“. Klasių mokiniai klausėsi pranešimų, uždavinėjo klausimus, pasidžiaugė vieni kitų atliktais darbais stebint gamtą, patarė labiau domėtis gamtos įvairove.

Kūrybinių darbų paroda „Dovana Žemei“

Medelyno progimnazijos pradinių klasių mokiniai, sveikindami Žemę su jos diena, pakvietė bendruomenės narius į  kūrybinių …