Svarbi informacija !

Daily Archives: 2017-12-07

Paskaita mokiniams “PASITIKIME ŠVENTES SAUGIAI”

20171204_091450

Siekdami suteikti mokiniams daugiau žinių apie saugumą, įstatymus ir pirmąją  pagalbą nelaimės atveju, organizavome prevencinę paskaitą “Pirotechnikos priemonių naudojimas ir atsakomybė. Pirmoji pagalba nelaimės atveju” . Paskaitą vedę savanoriškų saugos būrių asociacijos nariai, policijos pareigūnai, priešgaisrinės tarnybos atstovai, greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai. Vaikams buvo išaiškinta atsakomybė, pasekmės kartu su medicinos darbuotojais atliko praktines užduotis suteikiant pagalbą. Socialinė pedagogė J.Girkantienė Skaityti toliau »

Tarptautinis Erasmus+ KA2 projektas „School is Cool but IT Rules“

LOGOTIPAS MEDELYNAS16-9

Dalyvavimas tarptautiniuose projektuose Medelyno progimnazijos bendruomenei nebe naujovė, bet neatsiejama ugdymo proceso dalis. Šių mokslo metų rudenį mokykla, siekdama tapti vis išmanesne ir europietiškesne, prisijungėprie Erasmus+KA2 programos tarptautinio projekto „School is Cool but IT Rules“ (Mokykla yra jėga informacinių technologijų dėka). Veiklose dalyvauja penkios šalys-partnerės: Čekija, Ispanija, Portugalija, Rumunija ir Lietuva. Projektą koordinuoja pedagogai iš Čekijos. Lapkričio 30-gruodžio 3 dienomis ... Skaityti toliau »

Scroll To Top