Svarbi informacija !

Daily Archives: 2017-12-01

Juoko dirbtuvės

20171129_123023

Lapkričio 29 d. Medelyno progimnazijos mokiniai dalyvavo savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje “Juoko dirbtuvės”. Projekto “Neformaliojo vaikų švietimo plėtra” finansuojamas  ŠMM  lėšomis. Teorinėje užsiėmimo dalyje mokiniai sužinojo apie juoko reikšmę, naudą  žmogaus gyvenime. Praktinėje užsiėmimo veikloje žaidėme žaidimus, atlikome įvairius pratimus, kurie suteikė nepakartojamą juoko jausmą, veiksmą ir iškrovos atoveiksmį. Smagiai ir naudingai prisijuokę išmokome įvairių žaidimų ir veiklų sukeliančių ... Skaityti toliau »

Konkursas „Atspėk profesiją“

20171201_095601

Lapkričio 28 d. 3d klasės mokiniai kartu su mokytoja  važiavo į Dainų progimnaziją. Ten vyko konkursas “Atspėk profesiją”. Konkurse dalyvavo komandos iš septynių mokyklų. Mūsų mokyklos komandą sudarė keturi mokiniai: Augustas, Ugnė, Ivas ir aš – Mantas. Mes pasivadinome „Ąžuolais“. Visos komandos atliko įdomias užduotis. Mūsų mokyklos komandai sekėsi gerai. Mokytoja mus pagyrė. Konkurse man patiko. Visi konkurso dalyviai tapo ... Skaityti toliau »

Konferencija „Ein saulelė aplink dangų“

dasdsad

Lapkričio 28 dieną 4a klasės mokiniai Saulė Poškutė ir Agnius Seirackas vyko į Radviliškį dalyvauti respublikinėje mokyklų bendruomenių teorinėje praktinėje konferencijoje „Ein saulelė aplink dangų“. Mokiniai skaitė pranešimą „Praeitis – ateities pamatas“, papasakojo apie savo vykdomas veiklas,  padedančias pažinti Lietuvos praeitį. Saulė, pasidabinusi tautiniais rūbais, kanklėmis pagrojo muzikinį kūrinėlį. Mokiniai susidomėję klausėsi tautodailininkės pasakojimo apie aukštaičių, žemaičių, suvalkiečių tautinių kostiumų ... Skaityti toliau »

Esu, kad svajonę auginčiau

20171129_125553

Lapkričio 29 dieną Medelyno progimnazijos 1c, 3a ir 4b klasių mokiniai ir mokytojos Angelė, Laimutė ir Regina  dalyvavo Respublikinėje praktinėje pažintinėje  1-4 klasių mokinių konferencijoje karjeros ugdymui „Esu, kad svajonę auginčiau“ Jėzuitų mokykloje. Vaikystėje visi vaikai  svajoja, fantazuoja, o  visa tai pavertus smagiu žaidimu, reikia tikėti, kad jų profesinės svajonės išsipildys! Konferencijos dalyviai rengė kūrybinius darbus, projektinius pranešimus, mini – ... Skaityti toliau »

Scroll To Top