Svarbi informacija !

Daily Archives: 2017-11-28

Akcija “Laimės keksiukai”

laimes keksiukai pristatymas

Jau penktus metus mokykla prisijungia prie Šiaulių miesto mokinių akcijos “Laimės keksiukai” , kurios metu renkamos lėšos onkologinėmis  sergantiems vaikams. Ačiū už Jūsų gerumą! Skaityti toliau »

Mokiniai vyko į Prancūzų institutą Vilniuje

foto10

2017-11-24 prancūzų kalbą besimokantys mūsų mokyklos mokiniai kartu su  J.Janonio, S.Šalkauskio, Didždvario gimnazistais, bei  ,,Juventos“,  ,,Rasos‘‘ ir  Gegužių progimnazijų mokiniais vyko į Prancūzų institutą Vilniuje. Mokiniai turėjo progą  pabendrauti su institute dirbančiais prancūzais, dalyvauti jų vedamoje pamokoje. Instituto darbuotojai supažindino su savo veiklomis, populiarinant prancūzų kalbą Lietuvoje. Apžiūrėjome ,,Chanel‘‘  mados namų kolekciją, susipažinome su mediatekos veikla. Būdami sostinėje nepraleidome progos ... Skaityti toliau »

Anglų kalbos pamokos – P. Višinskio bibliotekoje

DSC_0151

Lapkričio 20, 22 d. 7 a ir 8 c klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis M. Bartaševičiūte – Grudžinskiene ir I. Balčiūniene dalyvavo netradicinėse – integruotose anglų k. – istorijos pamokose, kurios vyko P. Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykloje. Mokiniai susipažino su JAV istorija ir kultūra, įsivertino savo žinias dalyvaudami interaktyvioje viktorinoje. Mokiniai grupėse žaidė įdomius žaidimus anglų kalba ... Skaityti toliau »

Scroll To Top