Svarbi informacija !

Daily Archives: 2017-11-22

Renginys partnerių bibliotekoje.

160

Progimnazijos mokiniai ir bibliotekos vedėja buvome pakviesti   Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos  vedėjos Romos į ,,Spindulio“  filialą dalyvauti  renginyje ,,Maironio įkvėpti“, skirtą 155-osioms maironio gimimo metinėms.Vienuolika 6a, 6b ir 6c klasių mokinių paruošti lietuvių k.mokytojų, deklamavo poeto eiles, klausėsi  ir kartu dainavo  dainas pagal  Maironio žodžius.Bibliotekos darbuotoja supažindino su jo kūryba ir gyvenimu. Susidomėję žiūrėjo filmą apie rašytojo muziejų Kaune. ... Skaityti toliau »

VIRTUALI PARODA KAUKĖS

3

VIRTUALI PARODA KAUKĖS PAPJĖ MAŠĖ TECHNIKA 7 klasė   Papjė mašė (pranc. papier-mâché ‘kramtytas popierius’) – plastiška popieriaus skiautelių pavidalo žaliava arba masė, paprastai sumaišyta su klijais, gipsu, krakmolu ar kitokiais rišikliais, naudojama tam tikriems gaminiams daryti. Skaityti toliau »

Scroll To Top