Svarbi informacija !

Daily Archives: 2017-10-10

Labdaros akcija „Pagalba beglobiams gyvūnams“

234567890

Spalio 4-ąją – Pasaulinę Gyvūnų dieną – daugelis Medelyno progimnazijos mokinių ėjo į mokyklą nešini beglobiams gyvūnams dovanų: sauso maisto paketų, konservų, paklotų, gultų, žaislų, higienos priemonių, netgi kauliukų… Su didele meile ir džiaugsmu atneštas dovanas dėjo į Vincuko mamos padarytą dėžę, kuri greit prisipildydavo suneštomis lauktuvėmis. Buvo surinkta per 300 pakuočių šuniukams ir katytėms. Dar ir dabar mokiniai neša ... Skaityti toliau »

Motociklai, motoroleriai ir sauga

20171006_1020299

Spalio 6 dieną nuo pat ankstyvo ryto mokyklos mokiniai smalsiai apžiūrinėjo moto priemones, joms skirtą atributiką; dėjosi saugius šalmus, matavosi  pirštines, bandė atsisėsti ant motorolerio, uždavinėjo klausimus… Siekiant didesnio saugumo kelyje, 3d klasės mokinio Danieliaus Solovjovo tėtis  pravedė praktinį užsiėmimą „Motociklai, motoroleriai ir saugus jų naudojimas“. Mokiniai sužinojo moto technikos, šalmo paskirtis, kokio amžiaus galima važiuoti keliais mopedu, kokį  pažymėjimą ... Skaityti toliau »

Scroll To Top