Svarbi informacija !

Daily Archives: 2017-09-12

Rugsėjo 11 dieną startavo dvi savaites truksianti akcija “Apibėk mokyklą”

P1260785

Siekiant paskatinti vaikus daugiau judėti, pagerinti fizinę būklę, mokykla įsijungė į akciją “Apibėk mokyklą”. Rugsėjo  11-22 dienomis visi mokyklos mokiniai (jei tik lietus nesutrukdys) kiekvieną rytą po pirmos pamokos apibėgs/ apeis mokyklą. Jau pirmąją dieną  pakiliai nusiteikę mokiniai ir mokytojai apibėgo mokyklą. Kai kurie entuziastingai ją apibėgo du ar net tris kartus… Skaityti toliau »

2a klasės mokiniai vyko į Šiaulių Dailės galeriją

sdr

2017  rugsėjo 7 dieną 2a klasės mokiniai vyko į Šiaulių Dailės galeriją, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Mažųjų grafika“. Vaikai turėjo galimybę stebėti dailininko, poeto, pedagogo  Eduardo Juchnevičiaus meno kūrinius.  Grafikos dirbtuvėse vaikai susipažino su grafinio atvaizdo bei atspaudo išgavimo būdais: monotipija ir  raižiniu. Kiekvienas vaikas užsiėmimo metu pasidarė grafikos atspaudus, kuriuos parsinešė į mokyklą ir surengė savo grafikos darbų parodą. ... Skaityti toliau »

“Šiaulių dienos 781″

20170908_164859

“Šiaulių dienos” – viena iš svarbiausių miesto švenčių, kurioje skatinamas šviečiamasis, kultūrinis, pramoginis užimtumas. Medelyno progimnazijos administracija , mokytojai, mokiniai, tėveliai  su pasididžiavimu pristatė progimnaziją dalyvaudami teatralizuotoje eisenoje. Buvome vieningi,patyrėme daug šiltų ir prasmingų emocijų. Skaityti toliau »

Scroll To Top