Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 2014 metų lapkričio 14 dieną Medelyno progimnazijoje buvo minima tarptautinė tolerancijos diena.

Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis buvo KNYGA, nes knyga yra nepaprastas daiktas,  kuriame galima rasti visko: išminties, įvairių istorijų, pasakų ir tikrų dalykų. Knyga mus moko, pataria, priverčia susimastyti, skatina tobulėti. Todėl jau nuo lapkričio 10 dienos vykdėme vaiko gerovės komisijos narių inicijuotą integruotų veiklų projektą „Kuriame tolerancijos knygą“. Projektu siekėme ugdyti mokinių sąmoningumą, altruizmą, empatiją, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, skatinti kūrybiškumą bei kritinį mąstymą, ugdyti atsakingą ir pilietišką asmenybę, mokyti įsivertinti veiklos rezultatą. Renginyje dalyvavo priešmokyklinės grupės vaikai, 1-8 klasių mokiniai, klasių vadovai, mokytojai. Lapkričio 10-13 dienomis pedagogai į dalyko ugdymo turinį integravo tolerancijos, pilietiškumo, tautiškumo idėjas ir sprendė tolerancijos problemas. Na, o lapkričio 14 dieną kiekvienos klasės mokiniai kūrė po vieną Tolerancijos knygos puslapį, kurį išradingai pristatė visai mokyklos bendruomenei aktų salėje.  Atskirų darbelių visuma tapo išminties, estetikos ir meno kūriniu – knyga. Puikiu projekto rezultatu bus galima pasigrožėti mokyklos bibliotekoje.
Dėkojame už mokinių ir pedagogų kūrybiškumą, iniciatyvumą ir aktyvumą.

Vaiko gerovės komisijos nariai.

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …