Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 2014 kovo 27d. 3c klasės anglų kalbos pamokoje svečiavosi ADRIAN DARBY iš Meno salos

2014 kovo 27d. 3c klasės anglų kalbos pamokoje svečiavosi ADRIAN DARBY  iš Meno salos (angliškai  Isle of Man).Jis papasakojo, kad Meno  sala yra Airijos jūroje, Britų salų geografiniame centre. Turi specialų politinį Britanijos Karūnos priklausomos teritorijos statusą (kaip ir Normandijos salos). Formaliai sala nėra Jungtinės Karalystės dalis ir nepriklauso Europos Sąjungai. Salos plotas 572 km², gyvena apie 80 tūkst. gyventojų. Administracinis centras –Daglasas. Dalis gyventojų kalba meniečių kalba.

Trečiokai klausdami įvairių klausimų gilino anglų kalbos žinias.

Iraida Rostovskienė

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …