Svarbi informacija !

Gruodis -  mažų stebuklų kupinas mėnuo, kai kiekviena diena atneša kažką naujo. Gruodžio 10 dieną mūsų mokyklos 1i, 1m ir 1k klasių mokiniai bei jų tėveliai rinkosi į Advento vainiko pynimo popietę, kuri vyko mokyklos aktų salėje. Popietės metu mokiniai aptarė Advento vainiko prasmę, kartu su tikybos mokytoja Asta Kiviliūte  draugiškai pynė Advento vainiką. Bendra veikla visus suvienijo ir sušildė. Popietę baigėme šv. Jurgio bažnyčios kunigo Sauliaus palinkėjimais. Mokiniai džiaugėsi prasmingai praleistu laiku bei pačių rankomis sudėliotu Advento vainiku, kuriuo galės džiaugtis visą Adventinį laikotarpį.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top